מחלקות

 • מותגים
 • סניפים
 • מוצרים חדשים
 • מבצעים ומציאון
 • שירות לקוחות
 • כללי

   

  חנות חלילית (להלן: "החנות") הנה חנות אינטרנטית מקוונת הנמצאת באחריותה הבלעדית של חברת חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ח.פ 510484736. (להלן: "החברה" ו/או "חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ") .

  אודות המכירות

   

  1. חלילית הינה היבואן של מגוון מוצרי החנות, להוציא מוצרים של חברות כגון מרלי.

   

  2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג "דף מכירה" הכולל את פרטי המוצר או השירות המוצע למכירה, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר אם קיימת ועוד. (להלן "דף המכירה").

   

  3. כדי לבצע הזמנה יש לבחור מוצר, להזמינו ולהזין את פרטי המזמין ואמצעי תשלום

   

  4. מיד לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ההזמנה תרשם במחשבי חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ. כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום הליך המכירה.

   

  5. חשוב להבהיר, עם פתיחת כרטיס לקוח ואישור הלקוח יכלל במאגר מידע של חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ולא ייעשה בו שימוש ללא אישור הלקוח.

   

  6. יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ. הרישום שנרשם במחשבי חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

   

  7. חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, PAY PAL או ע"י התקשרות טלפונית בלבד. לא ניתן לשלם בשום אמצעי אחר, לרבות שובר הנחות/ מתנות, צ'קים וכו'

   

  8. דע: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

   

  9. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש הלקוח ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ זכאית לבטל את ההזמנה ולחייבו בדמי ביטול כחוק.

   

  10. חלילית מספקת תוכן ומפרטים על המוצרים השונים, המתבססים על התוכן והמפרטים של חברות היצרנים עם התאמה לקהל הישראלי.

   

  11. זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא ממחסנינו בדרך אליך יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.

   

  שיטת המכירה

   

  12. מכירת המוצרים תהיה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.

   

  13. הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.

   

  מועדי המכירה

   

  14. ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.

   

  אספקת/הובלת המוצרים

   

  15. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר (בכפוף למלאי זמין) לכתובת בישראל, אשר הוקלדה בכרטיס הלקוח בעת פתיחתו או לכתובת חלופית אשר הוכנסה בעת סגירת ההזמנהזמן המשלוח משתנה ע"פ צורת המשלוח של המוצר - שירות משלוחים או דואר ישראל כפי שיצויין בדף רכישת המוצר, ובהתאם למלאי זמין של המוצר. מוצר שיצא ממחסני חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ יגיע לרוכש תוך כ 14 ימי עד ל-30 ימי עסקים ע"י שירות השילוח שנקבע ע"י חלילית. במקרים של משלוחים אל ישובים קטנים או ישובים מעבר לקו הירוק יתכן עיכוב בזמן הגעת המשלוח. בהינתן והמוצר לא זמין במלאי למשלוח עד 14 יום כאמור, העסקה תבוטל לבקשת הלקוח או תנתן ללקוח האפשרות להחלפת המוצר באותם התנאים שנרכש המוצר המקורי (לא כולל מוצרים מתצוגה או במציאון).

   

  16. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.

   

  17. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, פגעי טבע, מצב מלחמה ווכיוצ"ב.

   

  18. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש. באחריות הלקוח לידע את חלילית כי המקום שאליו הוזמן המוצר מוגבל גישה מסיבות בטיחותיות. במידה ולא הודיע הלקוח והמשלוח חזר או התעכב יחולו כל הוצאות המשלוח החוזרות על הלקוח.

   

  19. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים ו/או מוצרים במשקלים חריגים (כגון פסנתרים) שמצריכים הובלה מיוחדת.

   

  20. במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ תהיה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.

   

  21. זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים. (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

   

  22. חלילית מציעה משלוחים חינם כהטבה לרוכשים דרך האתר בלבד.

   

  23. אופן השילוח המוצרים ייקבע ע"י חלילית. שינוי אופן השילוח לבקשת הלקוח יגרור עימו תשלום נוסף.

   

  23. רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממחסני חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ. לתאום איסוף יש לפנות לשרות הלקוחות המפורסם באתר.

   

  24. בעת אספקת המוצר, רשאית חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.

   

  25. דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך. ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על מבצע הפעולה להחזיר את המוצר סגור באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לחלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ על חשבונו.

   

  שירות לקוחות

   

  26. בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשירות הלקוחות שלנו.

   

  27. נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם, בשעות הפעילות המפורסמות, בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

   

  כשרות להשתמש באתר

   

  28. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימה של משתתף בכל אחד מהמקרים הבאים:

   

  א. המשתתף ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.

  ב. המשתתף הפר תנאי מתנאי התקנון או מתנאי השימוש.

  ג. המשתתף מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.

  ד. המשתתף ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג' כלשהו ו/או בפעילות התקינה של האתר.

  ה. בכוונת המשתתף לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג' ו/או לסחור בו.

   

  שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

   

  29. כדי לרכוש מוצר/שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.

   

  30. מעבר לשימוש הנ"ל חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא עפ"י כל דין ו/או האמור בהסכם זה ואו אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.

   

  31. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר החברה אלא בשרת המאושר לכך ע"י חברות האשראי. כל שאר המידע נשמר ומוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

   

  ביטול עסקה/מכירה ו/או כשל תמורה

   

  32. מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

   

  33. לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בה יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:

   

  א. ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;

  ב. ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

  ג. ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.

  ד. במקרה של רכישת מוצר שנרכש ע"י הלקוח והוא ביקש מחברת חלילית לאפסן אותו במחסניה עבורו עד שייבקש לשלוח אותו אליו או לאספו יספרו 14 הימים החל מיום ביצוע הרכישה ללא קשר לתאריך האיסוף ו/או תאריך התשלום המלא או החלקי בגינו.

  ה. בכל מקרה של החזרה של מוצר שנקנה דרך האתר במשלוח חינם, עלות ההחזרה של המוצר על הלקוח. למען הסר ספק, על אחריותהלקוח להחזיר את המוצר לחלילית. 

   

  34. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני info@halilit.com.

  על אף האמור לעיל לא ניתן לבטל את רכישת המוצרים הבאים:

   

  א. מוצרים פסידים

  ב. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.

  ג. מוצר חשמלי הנפתח מאריזתו המקורית ו/או חובר לחשמל.

   

  36. תוצאות הביטול עקב פגם - ביטל לקוח עסקה עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החנות, תחזיר החנות ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הלקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח דמי ביטול כלשהם; קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר לו המוצר, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה.

   

  37. תוצאות הביטול שלא עקב פגם - ביטל הלקוח את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, תחזיר חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ללקוח, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי ללקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. ובנוסף 20 ₪ דמי טיפול.

   

  38. קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לחנות, על חשבון הלקוח, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה או החוזה נשלח מהחנות לחברת השילוח.

   

  39. יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע"י מבצע הפעולה, כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את המוצר שהוא ארוז באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

   

  40. דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש בכתב של החנות.

   

  41. אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החנות לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

   

  42. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד') לחוק הגנת הצרכן.

   

  43. האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ אחריות כ"עוסק" בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

   

  44. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:

  א. במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;

  ב. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.

  ג. אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.

  ד. אם יתברר לחלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו זכה לצד ג' ו/או לסחור בו.

   

  45. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בכרטיס הלקוח בעת ההרשמה למכירה.

   

  46. אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

   

  כשלון תמורה

   

  47. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ מתחייבים כי בכל מקרה של ביטול עסקה ע"י הגולש עקב כשלון תמורה מלא, תפעל חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לספק מוצר חלופי, שווה ערך, לאחר קבלת ההודעה בכתב מהרוכש, על ביטול והסיבות לביטול העסקה כאמור.

   

  48. לא הצליחה חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לספק מוצר חלופי הולם, יושב לרוכש מלוא הכסף ששולם על ידו בפועל , ובלבד שהרוכש ביטל את העסקה אל מול חברת האשראי ושלח לחלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ הצהרה חתומה על ידו, הכוללת את פרוט כל התשלומים שהוציא.

   

  תנאים נוספים

   

  49. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים והמותגים, טיבם ואיכותם נמסרו לחלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ע"י מפעילי הספקים היצרנים והיבואנים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.

   

  50. נפלה טעות קלומוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

   

  51. חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב ללקוח. בנוסף על כך, חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על ללקוח בלבד ועל חשבונו.

   

  52. כמו כן, הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.

   

  קניין רוחני

   

  53. התכנים המילוליים והאייקונים (icons) ו/או כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ

   

  54. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.

   

  55. אין בהצגת החנויות, מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י חלילית פ.גרינשפון ובניו בע"מ.

   

  56. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

   

  57. החברה רשאית לעדכן את תקנון האתר בכל זמן. ט.ל.ח.

   

  סמכות שיפוט

   

  57. השימוש באתר ותנאי שימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל.